Prijswinnaars zakenfestival

Was u te gast bij onze succesvolle themasessie "De top 8 bedrijven die ons leven hebben veranderd” tijdens het Zakenfestival op 2 of 3 december in het Evoluon in Eindhoven? Wellicht bent u in de prijzen gevallen.

zakenfestival

TRC Advocaten, uw gastheer daarbij, mocht zich verheugen in een groot aantal toehoorders bij deze themasessies. TRC Advocaten was er trots op dat zij op beide dagen gerenommeerde, gezaghebbende, regionale ondernemers in het panel heeft mogen presenteren.

Op woensdag 2 december 2009: 

  • Harry van Raaij oud-voorzitter PSV en topman bij Philips
  • Michaёl Smeeman van AAC Cosmos BV
  • drs. Bert Iedema RA van Credit Yard
  • Wim Louwers van Flos en winnaar Ondernemers Trofee Veldhoven 2009 

Op donderdag 3 december 2009:

  • prof. ir. Wim Hoeckman van Victor Buyck Steel Construction BVBA
  • Nanno van der Klis van Ubicon BVBA
  • ing. Geert Hurks van Hurks Groep BV
  • Jack Mikkers burgemeester gemeente Veldhoven

De inleider op beide dagen was Andy Mosmans, publicist, gastdocent, topspreker en tevens schrijver van het boek Ondernemingssucces.

Loting

Tijdens beide dagen hebben wij bij onze gasten ter stemming gebracht wie uw favoriet is van de top 8 bedrijven die ons leven hebben veranderd. Onder alle deelnemende stemmers hebben wij 25 exemplaren van het boek Ondernemingssucces van Andy Mosmans ter beschikking gesteld. Tevens hadden wij een hoofdprijs, te weten twee kaartjes voor de Europa League topper PSV - Hamburger SV op 25 februari om 19.00 uur in het PSV Stadion in Eindhoven.

Wel nu, de 25 boeken van Andy Mosman (Ondernemingssucces) zijn uitgeloot. Kijkt u hier voor de lijst met prijswinnaars. Daar kunt u zien of u in aanmerking bent gekomen voor het lezenswaardige boek Ondernemingssucces van Andy Mosmans.

En voor de voetballiefhebber… hebt u wellicht een van onze hoofdprijzen (een kaartje van de Europa League topper PSV – Hamburger SV) gewonnen? Klik hier!

TRC Advocaten dankt u hartelijk voor uw deelname aan de themasessies op 2 of 3 december 2009. Wij hopen dat onze bijdrage aan het Zakenfestival voor u zinvol is geweest. Mocht u in de toekomst op enigerlei wijze behoefte hebben aan enige ondersteuning, neemt u dan contact met ons op!

publicatie: dinsdag 26 januari 2010

auteur: mr. Ruud van der Lindenmr. Ruud van der Linden

categoriëen: algemeen

Terug naar de Actuele nieuwsberichten